NEDEN HEPSİBURADAFORKLİFT.COM


2. EL FORKLİFT ALIM-SATIM PLATFORMLARINDAKİ, TÜRKİYEYİ UÇTAN UCA HABERLEŞTİREN EN KAPSAMLI WEB SİTESİ

MARMARA, EGE, İÇ ANADOLU, AKDENİZ, KARADENİZ, GÜNEYDOĞU ANADOLU VE DOĞU ANADOLU BÖLGELERİNDEKİ

FABRİKALAR, DEPOLAR, ÜRETİM, LOJİSTİK VE TİCARET VB. FİRMALARI İLE

MARKA BAĞIMSIZ FORKLİFT VE İSTİFLEME EKİPMANLARI ALIM-SATIM VE SERVİS FİRMALARINI BİR ARAYA GETİREN
YENİ NESİL 2. EL ALIM-SATIM PAZAR PLATFORMU 


783.562 km² de yüzölçümünde pazar ağı,

1.000.000 kişinin üzerinde etkileşim, güçlü altyapısı,

  

üniversite-sanayi bilişim entegrasyonu,
7/24 destek yapısı ile tanışmanızın tam zamanı.
 

www.hepsiburadaforklift.com AYRICALIĞINI KEŞFETMEK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

FORKLİFTİNİZİ SATMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? 


İster yeni bir forklift satın alacağınız için, isterse eskiyen forkliftinizi değiştirmek için isterse de performansınızı arttırmak için olsun, forkliftinizi satmak zor olabilir.

Forkliftinizi takasa verebilir kendiniz satabilir veya bir profesyonele satıyor olabilirsiniz. forkliftinizi daha iyi satmanıza yardımcı olabilecek bazı ipuçları burada.

Kullanılmış forkliftinizi Yeni forklift almayı düşündüğünüz bayiye satabilirsiniz  genellikle satın almayı düşündüğünüz yeni aracın toplam fiyatından düşülen bir takas fiyatı verecektir veya aracınızı kullanılmış araçlarda uzmanlaşmış bir bayiye satabilirsiniz her iki durumda da satmak istediğiniz forklift teknik incelemeden geçirmek zorunda kalmayacaksınız fakat takas fiyatı genellikle aracınızı kendiniz satmanızdan daha düşük olacaktır, bunun yanında daha az uğraş ve daha az zaman harcayacaksınız. 


FORKLİFTİNİZİ KENDİNİZ SATMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ…

  • Son kullanıcı satış fiyatını tahmin edin. Bunun için forkliftinizin üretim yılına, markasına , teknik özelliklerine, çalışma saatine, genel durumuna göre ilanlara bakarak fiyatı tahmin edebilirsiniz. 
  • Forkliftinizi yalın olarak satmayı düşünürseniz değişmesi gerekli parçaların (lastik, hidrolik hortum, zincir vs), periyodik bakımı, plastik aksamlarının yenilenmesi, genel görünümü boya ve temizliği için yapılacak maliyetlerini tahmin edin ve son kullanıcı satış fiyatından düşün birde bu işlemleri yapacak firmanın kar payınıda tahmin ederek bunuda düşerek yalın fiyatı tahmin edin.
  • Forkliftinizi arızalı bir şekilde satmayı düşünürseniz yukarıdaki maliyetlere ek olarak mevcut arıza maliyetini de eklemelisiniz ancak her zaman işler hesaplandığı gibi gitmeyebilir ve beklenmedik maliyetler çıkabilir bu durumu alıcı her zaman kendi hanesine işleyerek rakamı belirleyeceği unutulmamalıdır. 
 

www.hepsiburadaforklift.com
işinizi kolaylaştımak için tamda burada

İlk adım, üye olup ilanınızı vermek ilanınıza ciddi ilgi duyulduğu zaman ilgili tarafları tanıştırarak satışa dahil etmektir . 

Günümüzde bunu sosyal medya ya da ikinci el satış platformu üzerinden ilan vererek kolaylıkla yapabilirsiniz  fakat her telefona ve her maile cevap vermek oldukça zahmetli bir iştir. Hepsiburadaforklift.com bunu sizin için gerçekleştirir ve alıcı ile satıcı arasında orta noktayı güvenilir ve dürüst bir şekilde uzman personelimiz vasıtasıyla gerçekleştirir.

Her bir satış için dilerseniz satış sözleşmesi düzenlenmesine aracılık edebilir. Alıcı ve satıcı alışverişlerinde kendilerini güvende hissedecekleri duruma kadar satış Hepsiburadaforklift.com tarafından takip edilir ve satış olgunlaştırılır. Bundan sonraki süreçleri alıcı ve satıcı kendi süreçleri içerisinde devam ettirecekler ise alıcı ve satıcıya %2 hizmet bedeli fatura edilir. 

Ödeme ve teslimat süreçlerinde Hepsiburadaforklift.com olması istenmesi durumunda ; 

Satıcı sözleşmedeki tutarının %5 altındaki tutarı Hepsiburadaforklift.com faturalar. 

Hepsiburadaforklift.com alıcıya sözleşme tutarının %5 üzerindeki tutarı faturalar ve tahsilat ile birlikte forklift teslim eder.


YALIN FORKLİFT

* Çalışır durumda olmalı
* Herhangi bir çalışmayan fonksiyonu olmamalı
* Yıpranmış aşınmış bileşenleri açıklanmalı
* Ön , arka sağ ve soldan fotografı çekilmeli
* Tercihen MMO odasından periyodik kontrol belgesi konulmalı


ARIZALI FORKLİFT

* Arızası tam olarak belirtilmeli
* Ön , arka sağ ve soldan fotografı çekilmeli
* Tercihen MMO odasından periyodik kontrol belgesi konulmalı
REVİZYONLU FORKLİFT

* Revizyon içeriği belirtilmeli
* Değişen parçalare ve revizyon gören ekipmanlar mutlaka yazılmalı
* varsa garanti durumu yazılmalı
* Ön , arka sağ ve soldan fotografı çekilmeli
* Tercihen MMO odasından periyodik kontrol belgesi konulmalı  Yükleniyor...